BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - Dávkovač mýdla, kovově lesklý

Kód: Z23404100
1 049 Kč 867 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Vyjímatelný, vysoce kvalitní dávkovač mýdla vyrobený z akrylu. Extrémně silně drží na všech nosných površích, jako jsou dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo, plast atd. Jednoduchá montáž bez vrtání. Žádné riziko a špína. Vysoký výkon, protože možné ho kdykoli doplnit. Snadné odstranění bez zanechání stop. Vč. Sada lepidel a šroubů a hmoždinek Power-Loc®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkovač mýdla Power-Loc® Bez Vrtání z designové koupelnové řady Laceno poskytuje atraktivní místo pro tekuté mýdlo, kde je snadno dostupné. Odnímatelná nádoba elegantního stojanu na čerpadlo je vyrobena z vysoce kvalitního akrylu a je ideálně vhodná pro montáž vedle umyvadla. Dekorativní dávkovač mýdla lze jednotlivě naplnit 170 ml tekutého mýdla nebo pracího mléka. Jemným stisknutím dávkovacího tlačítka se odčerpá požadované množství mýdla nebo pleťové vody.

Dávkovač nabízí dekorativní místo pro tekuté mýdlo, čisticí prostředek nebo pleťové mléko. Díky tomu je praktický dávkovač mýdla pohodlným pomocníkem v koupelně, toaletě pro hosty nebo v kuchyni.

Lepicí systém Power-Loc® Bez Vrtání nabízí dekorativní koupelnové doplňky a police, které se jednoduše připevní na zeď - bez šroubování nebo vrtání. Montážní řada Power-Loc® Bez Vrtání se vyznačuje extrémně pevným uchycením na všech vhodných površích, např. g. dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo a mnoho plastů. Upevňovací systém bez problémů drží pevně i na drsném a mírně nerovném povrchu a může být trvale vystaven vysokému zatížení.

Upevňovací háky vyrobené ze silného plastu (ABS) lze snadno znovu sejmout bez zanechání zbytků a přemístit jinam. Lepicí systém se speciálním jednosložkovým lepidlem zaručuje montáž bez rizika a znečištění a milionkrát se osvědčil v průmyslových a profesionálních řemeslných aplikacích.Záruka zahrnuje všechny chyby materiálu a výroby, které zhoršují funkci. Jakékoli poškození způsobené neodbornou manipulací nebo běžným opotřebením je vyloučeno ze záruky. Záruka tedy neomezuje vaše zákonná záruční práva.Rozměr udávaný výrobcem: 17x10x13 cm

Zajímavé odkazy:

Proč doplněk na zeď? Zjistili jsme za vás! Zjistěte to i vy! (klikněte)

Čím je zajímavý PowerLoc a ExpressLoc? Výhody a nevýhody! (klikněte)Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Do koupelny > Doplňky do koupelny > Dávkovače na mýdlo
Do koupelny > PowerLoc - BEZ VRTÁNÍ > Dávkovače na mýdlo
BEZ VRTÁNÍ - doplňky na zeď > PowerLoc - nejpevnější montáž BEZ VRTÁNÍ > Dávkovače na mýdlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače na mýdlo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
0. Sleva: 20
1. Typ výrobku: Dávkovač mýdla
? 2. Barva: lesklá
3. Šířka: 17 cm
4. Délka: 10 cm
5. Výška: 13 cm
7. Materiál: Plast
8. Montáž: Bez vrtání - silné lepidlo
9. Modelová řada: LACENO

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - Dávkovač mýdla, kovově lesklý

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - Dávkovač mýdla, kovově lesklý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: