Vychytávky

 

Nadíka koupelnových doplňků a doplňků do domácnosti by nebyla kompletní bez našich vychvytávek. Máte poškrábanou vanu? Jednoduše opravíte pomocí emailového fixu. Zešedly vám spáry mezi dlaždičkami? Zkuste náš doplněk do koupelny Barva na spáry. Rádi byste police k vaně, a nechcete se vám s tím vrtat ani lepit? Máme poličky na rozpěrné tyči. Uvidíte, že si vyberete!

Nejprodávanější

Čistič na žehličky 50g
Čistič na žehličky 50g
Skladem (4 ks)
Z1920000100
 
240 Kč
(198 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Čistič na žehličky 50g
198 Kč bez DPH
240 Kč

Skládá se z: Tyčinka pro žehličku, speciální kartáč. Speciální kartáč optimálně čistí trysky....

Z1920000100

 

V naší kategorii "Vychytávky" vám přinášíme široký výběr chytrých a praktických řešení pro vaši koupelnu a domácnost. Tyto vychytávky vám pomohou vyřešit běžné problémy bez zdlouhavých oprav a renovací.

Máte-li poškrábanou vanu nebo jiné povrchové nedostatky, naše nabídka zahrnuje efektivní řešení, jako je speciální emailový fix. Pokud vás trápí šedivé spáry mezi dlaždičkami, vyzkoušejte náš doplněk do koupelny "Barva na spáry". A pokud potřebujete rychle přidat police k vaně, aniž byste se chtěli pouštět do vrtání nebo lepení, máme pro vás poličky na rozpěrné tyči. Vyberte si ze široké škály vychytávek, které usnadní váš každodenní život!

Doprava zdarma nad 1500
Doprava zdarma
Stačí nakoupit za 1500 Kč a dopravu do celé ČR máte zdarma!
Vše na jednom místě
Vše na jednom místě
Široká nabídka doplňků na jednom místě