BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - WC štětka, kovově lesklá

Kód: Z23414100
1 154 Kč 954 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní toaletní kartáč vyrobený z akrylu. Odnímatelná miska vyrobená ze satinovaného akrylu. Extrémně silně drží na všech nosných površích, jako jsou dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo, plast atd. Jednoduchá montáž bez vrtání. Žádné riziko a špína. Vysoký výkon, protože možné ho kdykoli doplnit. Snadné odstranění bez zanechání stop. Vč. Sada lepidel a šroubů a hmoždinek Power-Loc®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáč Power-Loc® Bez Vrtání z designové koupelnové řady Laceno je optimálně použit v koupelně a toaletě pro hosty. Dekorativní toaletní kartáč se svým ušlechtilým designem nenápadně zapadá do svého okolí.

Odnímatelná saténová akrylová nádoba má otevřený tvar. Toaleta je důkladně vyčištěna pomocí praktického toaletního kartáče. Díky svým odolným a přizpůsobivým štětinám zaručuje kartáč spolehlivé použití. Držák kartáče vždy udržuje kartáč na požadovaném místě dekorativním způsobem. Kartáč pro WC sady má vyměnitelnou černou kartáčovou hlavu o průměru 7. 5 cm.

Lepicí systém Power-Loc® Bez Vrtání nabízí dekorativní koupelnové doplňky a police, které se jednoduše připevní na zeď - bez šroubování nebo vrtání. Montážní řada Power-Loc® Bez Vrtání se vyznačuje extrémně pevným uchycením na všech vhodných površích, např. g. dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo a mnoho plastů. Upevňovací systém bez problémů drží pevně i na drsném a mírně nerovném povrchu a může být trvale vystaven vysokému zatížení.

Upevňovací háky vyrobené ze silného plastu (ABS) lze snadno znovu sejmout bez zanechání zbytků a přemístit jinam. Lepicí systém se speciálním jednosložkovým lepidlem zaručuje montáž bez rizika a znečištění a milionkrát se osvědčil v průmyslových a profesionálních řemeslných aplikacích.Záruka zahrnuje všechny chyby materiálu a výroby, které zhoršují funkci. Jakékoli poškození způsobené neodbornou manipulací nebo běžným opotřebením je vyloučeno ze záruky. Záruka tedy neomezuje vaše zákonná záruční práva.Rozměr udávaný výrobcem: 37x14x16 cm

Zajímavé odkazy:

Proč doplněk na zeď? Zjistili jsme za vás! Zjistěte to i vy! (klikněte)

Čím je zajímavý PowerLoc a ExpressLoc? Výhody a nevýhody! (klikněte)Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Do koupelny > Doplňky do koupelny > WC štětky
Do koupelny > PowerLoc - BEZ VRTÁNÍ > WC štětky
BEZ VRTÁNÍ - doplňky na zeď > PowerLoc - nejpevnější montáž BEZ VRTÁNÍ > WC štětky

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
0. Sleva: 20
1. Typ výrobku: WC štětka
? 2. Barva: lesklá
3. Šířka: 37 cm
4. Délka: 14 cm
5. Výška: 16 cm
7. Materiál: Plast
8. Montáž: Bez vrtání - silné lepidlo
9. Modelová řada: LACENO

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - WC štětka, kovově lesklá

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - WC štětka, kovově lesklá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: