BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc CAPRI - WC štětka, bílá

Kód: Z22323100
ZdarmaZdarma
BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc CAPRI - WC štětka, bílá
1 089 Kč 900 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
9.3.2021
Vysoce kvalitní chromovaný zinek. Odnímatelná miska z bílé keramiky. Silně drží na vzduchotěsných, rovných a mírně nerovných površích. Unikátní vakuový systém, který umožňuje upevnění bez vrtání a bez použití nástrojů. Lze přemístit a odstranit bez zanechání stopy. Lze také upevnit pomocí lepicího systému Power-Loc® (k dispozici samostatně) nebo pomocí přiložených šroubů a hmoždinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní toaletní kartáč Vacuum-Loc® Bez Vrtání ze série Capri obsahuje bílou keramickou nádobu a kartáč s odolnými a přizpůsobivými štětinami a černou vyměnitelnou hlavicí o průměru 7. 5 cm.

WC kartáč Capri přesvědčuje svými univerzálními možnostmi montáže. může být buď pevně přišroubován ke zdi (šrouby a hmoždinky jsou součástí dodávky) nebo namontován pomocí lepicího montážního systému Power-Loc® Bez Vrtání (k dispozici samostatně). Třetí alternativou je montáž pomocí přiloženého systému Vacuum-Loc® Bez Vrtání.

Unikátní systém umožňuje rychlé, snadné a bezpečné připevnění příslušenství ke všem nepropustným a mírně nerovným povrchům. Nový systém Vacuum-Loc® Bez Vrtání se skládá z pumpy a adaptérů; není třeba vrtat a šroubovat a nejsou zapotřebí ani přísavky.

Každé upevňovací místo může být trvale vystaveno tahové síle až 33 kg. Takto je popsána vyvíjená síla, která táhne za montážní Loc ve vodorovném směru, směrem ke zdroji síly.

Na tento produkt máte záruku 10 let, počínaje datem nákupu. Záruka zahrnuje všechny chyby materiálu a výroby, které zhoršují funkci. Jakékoli poškození způsobené neodbornou manipulací nebo běžným opotřebením je vyloučeno ze záruky. Záruka tedy neomezuje vaše zákonná záruční práva.

Rozměr udávaný výrobcem: 37x11x15 cm

Zajímavé odkazy:

Proč doplněk na zeď? Zjistili jsme za vás! Zjistěte to i vy! (klikněte)

Čím je zajímavý VacuumLoc? Výhody a nevýhody! (klikněte)

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
1. Typ výrobku: WC štětka
? 2. Barva: bílá
7. Materiál: Keramika
8. Montáž: Bez vrtání - patentovaná extra silná přísavka
Záruka: 2 roky

WENKO BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc CAPRI - WC štětka, bílá

WENKO BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc CAPRI - WC štětka, bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: