BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc QUADRO - WC štětka, průhledná

Kód: Z22695100
1 206 Kč 997 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Puristický čtvercový design vyrobený z lesklé nerezové oceli a vysoce kvalitního plastu. Odnímatelná, satinovaná miska. Silně drží na vzduchotěsných, rovných a mírně nerovných površích. Unikátní vakuový systém, který umožňuje upevnění bez vrtání a bez použití nástrojů. Lze přemístit a odstranit bez zanechání stopy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Vacuum-Loc® Bez Vrtání Quadro kombinuje puristické, elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této řady přesvědčují nejen snadností jejich připevnění, ale také hranatým designem a lesklým nerezovým nerezovým materiálem. Proto jsou optimálně vhodné pro mokré místnosti.

Toaletu důkladně vyčistíte pomocí praktického toaletního kartáče Quadro. Díky svým odolným a přizpůsobivým štětinám zaručuje kartáč spolehlivé použití.

Odnímatelný držák kartáče vyrobený z bílého plastu se saténovou povrchovou úpravou se snadno čistí a udržuje štětku v dosahu dekorativním způsobem.

5 cm.

Veškeré koupelnové doplňky z koupelnové řady Quadro mají nejen 5letou záruku, ale jsou také vybaveny inovativním Vacuum-Loc® Bez Vrtání! Unikátní systém umožňuje rychlé, snadné a bezpečné připevnění příslušenství ke všem nepropustným a mírně nerovným povrchům. Nový systém Vacuum-Loc® Bez Vrtání se skládá z pumpy a adaptérů; není třeba vrtat a šroubovat a nejsou zapotřebí ani přísavky. Montáž systému Vacuum-Loc® Bez Vrtání pomocí pumpy je dětská hračka. V Loc se vytváří vakuum extrakcí vzduchu pomocí přiložené pumpy a adaptéry mohou být okamžitě vystaveny zatížení příslušenství.

Se systémem Vacuum-Loc® Bez Vrtání můžete zapomenout na výrobky spadající ze zdi - je to inovace na trhu. Nový systém VACUUM-LOC přesvědčil na 100% a časopis DIY jej označil za produkt roku 2013/2014 (Zdroj: diy Fachmagazin 5/2014 P. 24 - Dähne Verlag GmbH nebo na www. diyonline. de). Kromě ocenění „Produkt roku“ získal nedávno Vacuum-Loc® Bez Vrtání testovací hodnocení „VÝBORNÉ“. Časopis „Udělej si sám“ „Selbst ist der Mann“ otestoval náš VACUUM-LOC. Inovativní montážní systém a jeho spolehlivé upevnění bez vrtání dokázaly přesvědčit a získaly nejvyšší možnou známku. (Zdroj: Selbst ist der Mann - vydání z července 2014 - P. 42 nebo na www. selbst.

Adaptéry Vacuum-Loc® Bez Vrtání jsou přemístitelné a lze je odstranit bez zanechání zbytků.

Každé upevňovací místo může být trvale vystaveno tahové síle až 33 kg.

Na tento produkt máte záruku 5 let, počínaje datem nákupu. Záruka zahrnuje všechny chyby materiálu a výroby, které zhoršují funkci. Jakékoli poškození způsobené neodbornou manipulací nebo běžným opotřebením je vyloučeno ze záruky. Záruka tedy neomezuje vaše zákonná záruční práva.Rozměr udávaný výrobcem: 37x10x13 cm

Zajímavé odkazy:

Proč doplněk na zeď? Zjistili jsme za vás! Zjistěte to i vy! (klikněte)

Čím je zajímavý VacuumLoc? Výhody a nevýhody! (klikněte)Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Do koupelny > Doplňky do koupelny > WC štětky
Do koupelny > VacuumLoc - BEZ VRTÁNÍ > WC štětky
BEZ VRTÁNÍ - doplňky na zeď > VacuumLoc - moderní vakuová montáž BEZ VRTÁNÍ > WC štětky

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
0. Sleva: 20
1. Typ výrobku: WC štětka
? 2. Barva: bílá
3. Šířka: 37 cm
4. Délka: 10 cm
5. Výška: 13 cm
7. Materiál: Nerez ocel
8. Montáž: Bez vrtání - patentovaná extra silná přísavka
9. Modelová řada: QUADRO
Záruka: 2 roky

WENKO BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc QUADRO - WC štětka, průhledná

WENKO BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc QUADRO - WC štětka, průhledná

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 8.12.2020
Držák nepřekáží na zemi při úklidu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: