BEZ VRTÁNÍ PowerLoc RICO - WC štětka, kovově lesklá

Kód: Z22294100
1 199 Kč –15 % 1 019 Kč 842 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vysoce kvalitní chromovaný zinek. Odnímatelná miska ze satinovaného skla. Extrémně silně drží na všech nosných površích, jako jsou dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo, plast atd. Jednoduchá montáž bez vrtání. Žádné riziko a špína. Vysoký výkon, protože možné ho kdykoli doplnit. Snadné odstranění bez zanechání stop.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Power-Loc® Bez Vrtání toaletní kartáč Puerto Rico je vyroben z vysoce kvalitního tlakového odlitku zinku, který je chromovaný a odolný proti korozi. Dekorativní toaletní kartáč Power-Loc® Bez Vrtání ze série Puerto Rico svým ušlechtilým designem nenápadně zapadá do svého okolí.

Odnímatelná skleněná nádoba se saténovým povrchem má otevřený design. Toaleta je důkladně vyčištěna pomocí praktického toaletního kartáče. Díky svým odolným a přizpůsobivým štětinám zaručuje kartáč spolehlivé použití. Držák kartáče vždy udržuje kartáč na požadovaném místě dekorativním způsobem.

Výrobce nabízí 10letou záruku.

Lepicí systém Power-Loc® Bez Vrtání nabízí dekorativní koupelnové doplňky a police, které se jednoduše připevní na zeď - bez šroubování nebo vrtání. Montážní řada Power-Loc® Bez Vrtání se vyznačuje extrémně pevným uchycením na všech vhodných površích, např. g. dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo a mnoho plastů. Upevňovací systém bez problémů drží pevně i na drsném a mírně nerovném povrchu.

Upevňovací háčky lze snadno opět sejmout, aniž by zbyly zbytky, a přemístit jinam. Adhezivní systém se již milionkrát osvědčil v průmyslových aplikacích a profesionálních řemeslech.

Na tento produkt máte záruku 10 let, počínaje datem nákupu. Záruka zahrnuje všechny chyby materiálu a výroby, které zhoršují funkci. Jakékoli poškození způsobené neodbornou manipulací nebo běžným opotřebením je vyloučeno ze záruky. Záruka tedy neomezuje vaše zákonná záruční práva.Rozměr udávaný výrobcem: 37x12x13 cm

Zajímavé odkazy:

Proč doplněk na zeď? Zjistili jsme za vás! Zjistěte to i vy! (klikněte)

Čím je zajímavý PowerLoc a ExpressLoc? Výhody a nevýhody! (klikněte)Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Do koupelny > Doplňky do koupelny > WC štětky
Do koupelny > PowerLoc - BEZ VRTÁNÍ > WC štětky
BEZ VRTÁNÍ - doplňky na zeď > PowerLoc - nejpevnější montáž BEZ VRTÁNÍ > WC štětky

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
0. Sleva: 20
1. Typ výrobku: WC štětka
? 2. Barva: lesklá
3. Šířka: 37 cm
4. Délka: 12 cm
5. Výška: 13 cm
7. Materiál: Sklo, Zinek
8. Montáž: Bez vrtání - silné lepidlo
9. Modelová řada: RICO
Položka byla vyprodána…

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc RICO - WC štětka, kovově lesklá

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc RICO - WC štětka, kovově lesklá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: