PowerLoc - náhradní úchytky, nerez

Kód: Z17982100
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
8-dílná sada náhradních dílů pro systém montáže na stěnu BEZ VRTÁNÍ Power-Loc® nabízí dva náhradní montážní kotouče pro série Bovino, Sion a Elegance, jakož i náhradní balení lepidla Power-Loc® s krytkou. Lepicí systém Power-Loc® doplňuje dekorativní koupelnové doplňky a police, které lze snadno namontovat na stěnu - bez šroubování, vrtání nebo hmoždinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

8dílná náhradní sada pro nástěnné montážní systémy Power-Loc® Bez Vrtání nabízí dva náhradní montážní disky pro řady Bovino, Sion a Elegance a také náhradní tubu s lepidlem Power-Loc® Bez Vrtání s nasazovacím krycím víčkem. Lepicí systém Power-Loc® Bez Vrtání znamená dekorativní koupelnové doplňky a police, které lze snadno připevnit na zeď - bez šroubování nebo vrtání.

Řada Power-Loc® Bez Vrtání se vyznačuje extrémně silným uchycením na všech vhodných površích a dokonce i na nerovných površích, např. g. dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo a mnoho plastů, kde profesionální sací systémy selhávají. Díky speciálně vyvinutému lepidlu z high-tech výzkumu mají upevňovací háky trvalou nosnost 3 kg a tahovou sílu 80 kg. Upevňovací háky lze kdykoli znovu sejmout, aniž by zbyly zbytky, a lze je flexibilně přemístit. Adhezivní systém se již milionkrát osvědčil v průmyslových a profesionálních řemeslných aplikacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poličky do koupelny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.015 kg
0. Sleva: 20
1. Typ výrobku: Police
? 2. Barva: lesklá
7. Materiál: Plast
8. Montáž: Bez vrtání - silné lepidlo
9. Modelová řada: Náhradní díl
Montáž: BEZ VRTÁNÍ! Snadná montáž a žádné riziko poškození stěny.
Položka byla vyprodána…

WENKO PowerLoc - náhradní úchytky, nerez

WENKO PowerLoc - náhradní úchytky, nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Egg hunt photo created by jcomp - www.freepik.com